Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьковский форум » Семейный » проверка на измену


проверка на измену

Сообщений 1 страница 10 из 11

1

Подскажите, где можно воспользоваться полиграфом ?

0

2

мне тоже интересно

0

3

Всем приветик!) Я долго думала надо ли мне делать проверку на полиграфе на измену. Решила все-таки проверить мужа. Проверяла тут https://liedetection.com.ua/ru/proverka … ctore-lji/ Детектор лжи устроит проверку на измену, выдавая самые точные результаты. Отличная компания! Всем рекомендую!)

0

4

Оно вам надо? Зачем скелеты со своей спальни вытаскивать на всеобщее обозрение? Если вы не верите супругу, как вы можете с ним жить???

0

5

Я не считаю это вообще нужным . Полиграф ведь испортит окончательно ваши отношения .

0

6

Я повністю згодна з вищесказаним. Якщо ж ви сумніваєтеся у вірності – варто поговорити, поспостерігати за поведінкою. А в ідеалі я раджу звернутися до фахівця, у мене на прикметі є чудовий психоаналітик https://rakhubovska.com/ . Вона працює онлайн, можете просто відвідати консультацію, думаю з неї теж буде багато користі.

0

7

А людина згодна піти на це?

0

8

после полиграфа муж явно попрощается с вами, если вообще согласится на это. Да и если не согласится, тоже пошлет скорее всего. Еще то доверие у вас

0

9

Зачем вообще всем этим заниматься?

0

10

Важливо наголосити, що здорові відносини будуються на взаємоповазі, вірності та відкритості. Виявлення невірності за допомогою контролю чи шпигунства може поглибити проблеми та завдати шкоди відносинам. Якщо у вас є сумніви чи проблеми в парі, найкраще – відкрито і чесно обговорити їх із вашим партнером.

Врахуйте також, що прагнення до приватності та особистого простору є важливим аспектом здорових відносин. Якщо у вас є питання або невпевненості, найкраще – розмовляти про них без втручання в приватні справи партнера.

Якщо ви вважаєте, що виникає необхідність в розслідуванні, найкращим виходом буде звернутися до професійного психолога чи консультанта, який може допомогти розібратися у ситуації та знайти способи вирішення проблеми без порушення особистості вашого партнера.

0


Вы здесь » Харьковский форум » Семейный » проверка на измену