Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьковский форум » Семейный » перевести деньги с киви на пайер


перевести деньги с киви на пайер

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Добрый вечер. Как быстро можно перевести деньги с киви на пайер и какая комиссия снимается при этом?

0

2

Блин сильно в этом не шарю, но скорее всего нужен онлайн обменник.

0

3

Привет. Рассказываю, пользуюсь уже давно обменником  myxa.cc часто перевожу деньги с киви на пайер, плюс перекидываю родным деньги на Украину. Обменник не сложный сами быстро разберётесь, что да как. На сайте есть калькулятор обмена, при необходимости сами всё просчитаете.

0

4

Я даже не помню, когда перевод в последний раз делал, так что всё забыл, можете посоветовать, как за гривны Эфир можно купить в Одессе? Надеюсь, что кто-то быстро поможет!

0

5

Привет, могу посоветовать вот этот обменный пункт https://obmenat24.com/ru/city/ods, тут в Одессе смогла перевести гривни и купить эфир без всяких проблем. У них так же можно и пополнить электронный кошелек и вывести средства на банковский счет. Сейчас много где можно конечно сделать перевод, но я доверяю лишь им, уже много раз пользовался, всегда все быстро и просто.

0

6

Мені здається, що зараз платіжних систем багато і можна знайти варіанти для такого переказу.

0

7

Kiiio написал(а):

Мені здається, що зараз платіжних систем багато і можна знайти варіанти для такого переказу.

Звичайно можна просто потрібно порівнювати ціни і дивитися, де у вас є можливість відкрити рахунок, а це все додатковий час, який не завжди є. Я тому і не витрачаю свій час, тим більше операції через www.mastercard.ua завжди проводити швидко, просто і вигідно, в порівнянні з іншими банківськими картами і платіжними сервісами.

0

8

Як швидко можна перевести гроші з Ківі на Пайер і яка комісія при цьому? Для переказу, зазвичай, використовують електронні обмінники. Комісія може варіюватися від 1% до 5% або більше, в залежності від обраного обмінника. Рекомендую перед операцією перевірити курс та комісію на обміннику. Також, якщо у вас є можливість скористайтесь сайтом,окрім цього вони розповідають про перекредитування Монобанк, розгляньте можливість перекредитування для оптимізації фінансових операцій.

Отредактировано ягодка12 (2023-10-10 22:58:03)

0

9

Переведення грошей з Ківі на Пайєр може варіюватися залежно від декількох факторів, включаючи країну, в якій ви проживаєте, і сервіси, які ви використовуєте. Враховуючи це, ось загальні кроки для переказу грошей:

1. **Вхід в обліковий запис Ківі:**
   - Відкрийте додаток Ківі або ввійдіть в обліковий запис через веб-сайт.

2. **Вибір опції "Переказ коштів":**
   - Зазвичай в меню або на головній сторінці ви знайдете опцію "Переказ коштів" або подібну.

3. **Вказання отримувача:**
   - Введіть реквізити отримувача (іншого облікового запису Пайєр).

4. **Вказання суми:**
   - Вкажіть суму, яку ви хочете переказати.

5. **Підтвердження операції:**
   - Перевірте всі введені дані і підтвердіть переказ.

6. **Підтвердження операції:**
   - Після підтвердження операції гроші будуть відправлені на рахунок отримувача.

Пам'ятайте, що для конкретних кроків та функцій краще звертатися до інструкцій, наданих самими сервісами Ківі та Пайєр, оскільки вони можуть змінюватися з часом. Також враховуйте комісії та обмінні курси, які можуть бути застосовані при таких операціях.

0


Вы здесь » Харьковский форум » Семейный » перевести деньги с киви на пайер