Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьковский форум » Болталка » Обладнання для видобутку та переробки олії


Обладнання для видобутку та переробки олії

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Хочемо відкрити виробництво з видобутку та переробки олії у промислових обсягах. Чи виробляється таке обладнання в Україні і де з ним можна ознайомитися?

0

2

А чому ви бажаєте придбати українське обладнання? Як не крути, а закордонне обладнання з європи та америки, буде більш ефективним, сучасним та надійним, ніж наше.

0

3

Все залежить від умов та обсягів вашого виробництва. Існує різниця в устаткуванні для промислового виробництва або крафтового виробництва.

0

4

Для виробництва олії та супутніх продуктів, вам знадобиться таке обладнання, як - вальцьові верстати, жаровні, ємкості для масла та іншої рідини, різноманітні фільтри, випаровувачи, теплообмінники, лінії для екстракції масла та лінії пресування. Все це обладнання можна замовити в українській компанії "ТАН" https://tan.com.ua/ru/technology/liniya-pressovaniya/

0


Вы здесь » Харьковский форум » Болталка » Обладнання для видобутку та переробки олії


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки