Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьковский форум » Здоровье, красота » Аптечка


Аптечка

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Доброго вечора усім, кто ще не спить. Підкажіть, будь ласка, де можна купити аптечку в автомобіль. Зовсім нема часу бігати по аптеках та шукати. Треба таку аптечку, щоб ДПС-ники не прикалупались - щоб там було все по списку.

0

2

А ви знаєте, що є два стандарта автомобільних аптечок? Перший варіант розроблений для легкових автомобілів з кількістю пасажирів не більше 9 осіб і для вантажних ТЗ. Другий варіант переліку призначений для аптечок, які використовуються в авто, що перевозять більше 9 пасажирів. Вам який?

Отредактировано Лили (2021-09-13 23:41:16)

0

3

Лили написал(а):

А ви знаєте, що єдва стандарта автомобільних аптечок. Перший варіант розроблений для легкових автомобілів з кількістю пасажирів не більше 9 осіб і для вантажних ТЗ. Другий варіант переліку призначений для аптечок, які використовуються в авто, що перевозять більше 9 пасажирів. Вам який?

Ого, я не чув про це. Думав, що автомобільна аптечка стандартна для усіх. Мені треба перший вариант для легкового автомобіля. Що там, до речі, повинно бути? Є десь цей наказ, у якого є повний перелік медикаментів?

0

4

Ziver написал(а):

Ого, я не чув про це. Думав, що автомобільна аптечка стандартна для усіх. Мені треба перший вариант для легкового автомобіля. Що там, до речі, повинно бути? Є десь цей наказ, у якого є повний перелік медикаментів?

Ознайомитися с цим законом та прочитати повний перелік медикаментів можна на сайте Закон. Рада.
Але особисто я б вам порадив не заморочуватися так. Ось тут є аптечки  https://apteka-ds.com.ua/catalog/medych … y-medychni  , у яких є все, що повинно бути. Можете даже не перевіряти. Я сам недавно так купував автомобільну аптечку за переліком номер один. Там є і перелік того, що є в аптечці.
Коштує вона 460 гривен. Я вважаю, це не великі гроші за ваш душевний спокій ) .

https://api-int.apteka-ds.com.ua/system/products/images/A57FF2B9-99E1-11E5-80D9-0CC47A140B3B/medium/4820085405073.jpg

0

5

Поділюсь своїм враженням про препарат відмінний. Я дуже задоволений його ефективністю у лікуванні гострої діареї. На сайті, де я знайшов цей препарат, є багато корисних статей про його властивості і вплив на шлунково-кишковий тракт. Це дійсно допомагає зрозуміти, як саме Смекта працює і чому він ефективний. Окрім того, на сайті є зручний список аптек, де можна придбати за вигідною ціною.

0

6

Мені потрібні ліки від алергії. Хто знає найефективніші?

0

7

Олег Яровой написал(а):

Мені потрібні ліки від алергії. Хто знає найефективніші?

Могу вам порекомендовать почитать про первую медицинскую помощь при аллергии https://www.aerius.com.ua/ru/first-aid/ . В свое время именно эта статья была мне максимально полезной и актуальной, также у них я узнала про эффективное лекарство, которое в итоге мне действительно очень быстро помогло.

0


Вы здесь » Харьковский форум » Здоровье, красота » Аптечка