Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьковский форум » Отдых » Хочу відпочити


Хочу відпочити

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Доброго дня всім. В мене були великі плани стосовно морского відпочинку в Україні. Все зірвалось, думаю, куди можна поїхати зараз. Порадьте, дякую.

0

2

А я ніколи не оберу море, коли є інші варіанти відпочинку. І взагалі, більше люблю відпочивати взимку.

0

3

Nir написал(а):

Доброго дня всім. В мене були великі плани стосовно морского відпочинку в Україні. Все зірвалось, думаю, куди можна поїхати зараз. Порадьте, дякую.

Я теж завжди на морі відпочивав, але цього року поїхав з родиною у TAOR Karpaty Resort & Spa https://taor.com.ua/vidpochynok_osiniu_v_ukraini/ , відпочили значно краще і за менші гроші. Тут можна не лише приймати водні чи сонячні процедури, а збирати гриби, ягоди, рибалити, кататись на різному транспорті залежно від сезону. Можете поїхати сюди зараз чи взимку, ознайомтесь з доступними послугами і обирайте свій варіант проведення часу.

0

4

Таке враження, що ви живете в іншому світі. Відправте гроші на ЗСУ!

0

5

Під час війни який може відпочинок? Треба допомагати для ЗСУ і вже покінчити з москалями.
Так що донатимо разом і купує для хлопців при потребі амуніцю, зброю та спорядження https://hunter.rozetka.com.ua/ua/

0

6

Bastir написал(а):

Таке враження, що ви живете в іншому світі. Відправте гроші на ЗСУ!

То людям всім що не жити вже взагалі..?

0

7

Друзі, а порадьте в Закарпатті хороший готель.

0

8

На сайті “Турінформ Закарпаття” вибирайте та бронюйте готелі Закарпаття , тут зібрані найкращі пропозиції. Я бувала в готелі Латориця, тут гарно та комфортно. Відпочинок можна сумістити з роботою, адже всі номери гарно облаштовані для цього. А мені треба навіть на відпочинку залишатися в робочому режимі.

0

9

Вітаю! Спробуйте пошукати якісь бази відпочинкку біля вашого міста, може будуть гарні варіанти.

0

10

Мені подобається відпочивати в містах, кожен раз нове місто від того дуже цікаво, раджу спробувати.

0


Вы здесь » Харьковский форум » Отдых » Хочу відпочити